REKLAMA

Pościg w centrum Końskich. Zatrzymani z narkotykami [zdjęcia]

We wtorek w godzinach wieczornych w centrum Końskich doszło do krótkiego pościgu. Po zatrzymaniu auta okazało się, że jego pasażerowie mieszkający na terenie gminy Radoszyce mają przy sobie znaczne ilości narkotyków. 

REKLAMA

Pościg w centrum Końskich 02„We wtorek około godziny 20:00 policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich na ulicyStaszica podjęli próbę zatrzymania osobowego fiata, którego kierujący na widok policyjnego radiowozu zjechał na chodnik, a następnie rozpoczął ucieczkę w kierunku centrum miasta. Po krótkotrwałym pościgu fiat zjechał na parking przy sklepie spożywczym i droga jego ucieczki zakończyła się. W pojeździe znajdowało się trzech młodych mężczyzn w wieku 19, 22 i 32 lat – wszyscy są mieszkańcami gminy Radoszyce. Podczas penetracji krótkiej drogi ucieczki pojazdu, funkcjonariusze natrafili na 26 zwitków z białym proszkiem, który w swoim składzie wykazał amfetaminę oraz 13 zwitków z suszem, który w swoim składzie wykazał THC. Kierowca miał w swoim organizmie 0,4 promila alkoholu oraz nie posiadał prawa jazdy. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie.” – relacjonuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

22-letni kierujący i 32-latek, który przyznał się do posiadania zabezpieczonych substancji zostali doprowadzeni do prokuratury gdzie usłyszeli między innymi zarzuty posiadania narkotyków, niezatrzymania się do kontroli policyjnej, poplecznictwa oraz kierowania pojazdem w stanie po użyciu alkoholu. Przy mężczyznach ujawniono także pałki oraz ostre narzędzia.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *