REKLAMA

Posłuchajcie nowej piosenki Marka Werensa!

Marek Werens to legenda koneckiej muzyki. Niegdyś święcił on sukcesy z grupą Panaceum, obecnie gra z grupą Sufler prezentującą covery Budki Suflera. Przed kilkoma dniami pochwalił się zaś swoim solowym singlem.

REKLAMA

„Kim jesteś?” to tytuł nowej piosenki Werensa, do której wokalista stworzył muzykę, a tekst napisał stąporkowski artysta Czesław Nowak. –„To tak naprawdę od słów Czesia zaczęła się historia tej piosenki. To one zainspirowały mnie do tego by stworzyć ten numer. Wiersz jest w jego zbiorze poezji, a muzyka powstała na tak zwane pstryknięcie, z marszu. Jest tutaj trochę celtyckich brzmień, chciałem by tak było i by ta piosenka była prosta i wpadała bardzo szybko ludziom w ucho.” – mówi o swoim nowym kawałku Marek Werens.

Werens zapytany o to, czy to początek czegoś większego w jego solowej karierze nie ucina tematu. –„Może uda się dograć do tego numeru jeszcze kilka, może kiedyś powstanie moja płyta z takimi piosenkami, ale na to potrzebne są spore pieniądze. Jeśli uda mi się je zebrać to stworzenie muzyki nie będzie wielkim problemem” – kończy wokalista.

REKLAMA

Tymczasem zachęcamy Państwa do wysłuchania utworu „Kim jesteś?”.

Biegun Ciepła w Stąporkowie 2016 31

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *