REKLAMA

Postacie z bajek opanowały Końskie! To objazdowy Dzień Dziecka [wideo, zdjęcia]

Elsa i Olaf z Krainy Lodu, Królewna Śnieżka i Myszka Miki we wtorek 1 czerwca, czyli w Dzień Dziecka objechały Końskie oraz okolice i spotkały się z najmłodszymi mieszkańcami miasta i gminy! 

REKLAMA

Postacie przyjechały efektownym Cadillaciem Deville, za którego kierownicą usiadł Adam Kwiel, a towarzyszyli im: przedstawiciele motocyklowej Czarnej Floty, koneccy policjanci oraz strażnicy miejscy. Kolorowa karawana została zorganizowana przez Miejsko-Gminny Dom Kultury pod hasłem „Objazdowy Dzień Dziecka”.

REKLAMA

Trzeba przyznać, że najmłodsi byli zachwyceni tym pomysłem i na przystankach objazdu widać było mnóstwo uśmiechniętych twarzy dzieci. Wszędzie  gdzie dotarły postacie z bajek tam nie zabrakło słodyczy, konkursów z upominkami, animacji oraz zabaw.

Na trasie „Objazdowego Dnia Dziecka” znalazły się: Komenda Powiatowa Policji, gdzie funkcjonariusze przygotowali też specjalne profilaktyczne miasteczko (o ich inicjatywie więcej TUTAJ), konecki ORLIK, stadion OSiR, Osiedle Warszawska oraz Wiejskie Domy Kultury w Kornicy i w Rogowie. Zobaczcie w naszym wideo jakim przyjęciem w Końskich cieszyły się znane i lubiane postacie z bajek.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *