REKLAMA

Zaginął 32-latek. Ostatni raz widziany w Stąporkowie [foto]

Zaginął 32-letni Paweł Baran. Mężczyzna mieszkający w gminie Chlewiska w powiecie szydłowieckim wyjechał z domu w minioną sobotę samochodem marki Citroen Xsara. Ostatni raz był widziany w Stąporkowie. Do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Policjanci z Szydłowca wraz z policjantami i strażakami z Końskich prowadzą poszukiwania zaginionego oraz proszą o przekazywanie informacji na temat pobytu mężczyzny. 

REKLAMA

Zaginiony Paweł Baran. Fot. KPP Szydłowiec.

W sobotę do Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mieszkańca gminy Chlewiska. Policjanci rozpoczęli poszukiwania z uwagi na to, że mężczyzna ostatni raz był widziany w miejscowości Stąporków na terenie powiatu koneckiego. W poszukiwania włączyli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Końskich oraz Państwowej Straży Pożarnej w Końskich.

REKLAMA

Mundurowi od chwili przyjęcia zgłoszenia sprawdzają wszelkie możliwe miejsca, gdzie mógłby przebywać i prowadzą czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu zaginionego mężczyzny. Nieoficjalnie wiemy, że poszukiwania trwały także na wodzie – na zalewie przy ulicy Miłej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Szydłowcu tel. 47 7023 200, Komendą Powiatową Policji w Końskich – tel. 47 8047 200, bądź z najbliższą jednostką policji na terenie całego kraju pod numerem 112.

Zaginiony: Paweł Baran lat 32 zamieszkały gm. Chlewiska.
Rysopis: wzrost 190 cm, szczupłej budowy ciała, ostrzyżony na łyso, oczy niebieskie.

W dniu zaginięcia ubrany był w krótkie spodenki dżinsowe, koszulkę z krótkim rękawem koloru niebieskiego, buty sportowe czarne typu adidasy.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *