REKLAMA

Potrącenie seniora na ulicy Wjazdowej w Końskich

Dzisiaj wieczorem w Końskich na ulicy Wjazdowej doszło do potrącenia 67-latka w pobliżu przejścia dla pieszych. Pieszy został zabrany do szpitala.

REKLAMA

fot. Damian Banasik/Koneckie Patrole

„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że na ulicy Wjazdowej w pobliżu oznakowanego przejścia dla pieszych, trzeźwy 55-letni kierujący pojazdem marki Toyota potrącił przechodzącego przez jezdnię trzeźwego 67-latka” – informuje starszy sierżant Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Pieszy został przetransportowany do szpitala w celu dalszej konsultacji medycznej.

REKLAMA
REKLAMA

5 thoughts on “Potrącenie seniora na ulicy Wjazdowej w Końskich

  1. Żadne z przejść dla pieszych w Końskich nie ma dedykowanego oświetlenia. Piesi giną ma przejściach lub zostają kalekami. Konecka policja powinna przeprowadzić audyt pod katem oświetlenia przejść i zgłosić właścicielom dróg te które wymagają doświetlenia.

  2. I widać jak nowe przepisy poprawiły bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych. Co chwila potrącenia. Piesi ładują się jak te święte krowy na przejścia i przechodzą nawet na czerwonym bo myślą że zawsze mają pierwszeństwo. Już nawet przestali się rozglądać wchodząc na jezdnię.

  3. Na przejściach nie widać ludzi, słabo oświetlone, a po drugie dowalić mu mandat z 5 tys. za przechodzenie poza przejściem i za uszkodzenie auta !

  4. Pingback: Kolejne potrącenie na przejściu dla pieszych w Końskich | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *