REKLAMA

Potrącenie w gminie Smyków, kolizja w Końskich [zdjęcia]

Dziś w miejscowości w Przyłogi w gminie Smyków w godzinach porannych potrącono rowerzystę, który nieprawidłowo włączał się do ruchu. Mężczyzna został zabrany do szpitala. Kilka godzin później w Końskich doszło do zderzenia dwóch aut. Jeden z kierowców trafił do szpitala na konsultację medyczną.

REKLAMA

Do potrącenia w Przyłogach doszło około godziny 7 rano -„Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że kierujący rowerem 68-letni mężczyzna podczas wykonywania manewru włączania się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu pojazdem volkswagen. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem został zabrany na konsultacje medyczną. Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Radoszycach” informuje St. Sierz. Marta Przygodzka.

REKLAMA

Kolejne zdarzenie drogowe w powiecie koneckim miało miejsce około godziny 15 w Końskich –„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem volkswagen passat jadąc w kierunku Dyszowa nie zachował bezpiecznej  odległości od poprzedzającego go pojazdu i uderzył w tył volkswagena golf. W wyniku zdarzenia do szpitala na konsultacje medyczną został zabrany kierujący pojazdem volkswagen golf” informuje St. Sierz. Marta Przygodzka.

Przypominamy, że najgroźniej wyglądające dziś zdarzenie drogowe miało miejsce na krzyżówkach rudzkich. Więcej informacji i zdjęcia znajdziecie TUTAJ.

Zdjęcia (Wojciech Chmielewski, Szymon Nowak / Koneckie Patrole):

 

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *