REKLAMA

Poważne dachowanie w Smykowie w gminie Fałków [zdjęcia]

W Smykowie w gminie Fałków w poniedziałek około godziny 12:30 doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Peugeot dachował na prostym odcinku, a jego kierowca doznał obrażeń. Na miejscu są utrudnienia drogowe. 

REKLAMA

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że auto dachowało na prostym odcinku drogi  –„Do zdarzenia doszło w miejscowości Smyków na drodze krajowej 42. Jak wynika ze wstępnych ustaleń 31-letni mężczyzna kierujący pojazdem marki Peugeot jadąc od miejscowości Fałków w kierunku Przedborza nie dostosował prędkości do panujących warunków. Stracił panowanie nad pojazdem, wjechał na pobocze i uderzył w słup” – relacjonuje podkomisarz Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na chwilę obecną trwają czynności, na miejsce przyjechało pogotowie i jak informuje Regionalny System Ostrzegania kierowca doznał obrażeń – został on zabrany do szpitala w stanie niezagrażającym życiu. Jako pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z OSP Czermno, którzy udzielali pomocy poszkodowanemu. Przy wypadku pracowały też jednostki: OSP Fałków i JRG Końskie. Stan trzeźwości mężczyzny na ten moment nie jest znany.

Obecnie ruch na drodze krajowej 42 w Smykowie prowadzony jest  wahadłowo (zablokowany wciąż jest jeden pas ruchu). Taki stan może potrwać około 2 godziny.

Zdjęcia (OSP Czermno):

REKLAMA

One thought on “Poważne dachowanie w Smykowie w gminie Fałków [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *