REKLAMA

[aktualizacja] Poważny wypadek i utrudnienia na DW 728 w Brodach. Kierowca uciekł?

Po godzinie 20:00 w czwartek na drodze wojewódzkiej 728 w miejscowości Brody w gminie Końskie doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów. Mamy już oficjalne informacje o tym zdarzeniu. 

REKLAMA

REKLAMA

Pierwsze informacje o wypadku dotarły do nas po 20. W zdarzeniu udział wzięły trzy pojazdy. Na ten moment nie wiadomo nic o ewentualnych osobach poszkodowanych. –„Dziś około godziny 20.00 na drodze wojewódzkiej 728 w miejscowości Brody doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Droga jest zablokowana, trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności tego zdarzenia. W wyniku tego zdarzenia kierująca pojazdem marki Opel Zafira 23-latka w stanie niezagrażającym życiu trafiła do szpitala. Utrudnienia mogą potrwać do około 2 godzin” – mówi sierżant Krzysztof Bernat, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że kierujący jednym z pojazdów uciekł pieszo w kierunku kompleksów leśnych. Więcej informacji niebawem.

W piątek potwierdziły się informacje o poszukiwaniach osoby, która mogła kierować jednym z aut –„Jak wynika z naszych ustaleń w dniu wczorajszym kierująca pojazdem Opel Zafira 23-latka zatrzymała się na drodze w 728 w celu skrętu w lewo, natomiast kierujący pojazdem Citroen Berlingo nie zachował należytej ostrożności przed poprzedzającym go pojazdem w wyniku czego doprowadził do zdarzenia z tym pojazdem, a następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w pojazd Skoda kierowany przez 35-latka. 29-letni prawdopodobny kierowca z citroen został ujawniony przez policjantów w piątek. Zostanie przeciw niemu skierowany do sądu wniosek” – informuje sierżant Bernat.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “[aktualizacja] Poważny wypadek i utrudnienia na DW 728 w Brodach. Kierowca uciekł?

  1. […] W sumie w ciągu 12 godzin od południa w czwartek strażacy z Końskich i okolic interweniowali 10 razy. W Wólce Zychowej oraz w Lipie zapaliły się sadze w kominie, w Kornicy doszło do dużego zadymienia budynku. Oprócz tego ratownicy interweniowali przy poważnym wypadku, do którego po godzinie 20:00 doszło w Brodach (o tym TUTAJ). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *