REKLAMA

Poważny wypadek między Końskimi a Gowarczowem [wideo, zdjęcia]

Do wypadku z udziałem trzech aut doszło dziś przed godziną 13 na drodze wojewódzkiej między Gowarczowem, a Końskimi. Dwie osoby wciąż przebywają w szpitalu.

REKLAMA

„Do zdarzenia doszło w okolicy miejscowości Bębnów. 45-letnia trzeźwa kobieta poruszająca się Volkswagenem Touaregiem wyjeżdżała z szutrowej drogi w pobliżu Bębnowa na trasę wojewódzką. Chciała ona skręcić w kierunku Końskich i tym manewrem wymusiła pierwszeństwo na Volkswagenie Passacie, którym kierował 38-latek. W ten sposób doszło do zderzenia. Następnie Passat siłą odrzutu uderzył jeszcze w prawidłowo jadącą w kierunku Warszawy Hondę. Tym autem kierowała 24-latka z Gowarczowa, ona także była trzeźwa.” – poinformował nas sierżant Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

Sprawczyni zdarzenia to mieszkanka Warszawy. Za rażące złamanie przepisów ruchu drogowego policjanci zatrzymali jej uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Kobiecie w wyniku wypadku nic się nie stało. Natomiast kierowca Passata i kierująca Hondą zostali zabrani do szpitala i wciąż tam przebywają. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *