REKLAMA

Poważny wypadek na drodze krajowej 42 w okolicach Kazanowa [zdjęcia]

Dzisiaj około godziny 8:30 na odcinku drogi krajowej 42 pomiędzy Końskimi a Kazanowem doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego. Wiemy, że dwie osoby odniosły obrażenia. Na miejsce przybył śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.  Trwają utrudnienia na drodze. 

REKLAMA

 

Foto. JRG Końskie

„Około godziny 8:00 w rejonie miejscowości Kazanów na drodze krajowej 42 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego marki Opel. Z naszych informacji wynika, że w kierunku Końskich drogą krajową jechała 20-letnia kobieta z gminy Ruda Maleniecka. Na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem i dachowała. Kierująca była trzeźwa. Przewoziła pasażera w wieku 27 lat i z tyłu dwie pasażerki w wieku 20 lat. Wszyscy to mieszkańcy gminy Ruda Maleniecka. Dwie pasażerki z obrażeniami ciała zostały zabrane do szpitala w Końskich.” – mówi Piotr Przygodzki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Na miejsce przybyło Lotnicze Pogotowie Ratunkowe z uwagi na brak wolnych karetek w koneckim szpitalu. 20-latki, które odniosły obrażenia są w ogólnym stanie dobrym. Utrudnienia na drodze trwały przez około dwie godziny. Do wypadku oprócz policji i pogotowia przybyli także strażacy z PSP Końskie oraz OSP Kazanów, OSP Modliszewice i OSP Dziebałtów.

Zdjęcia:

Zdjęcia ( JRG Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *