REKLAMA

Zderzenie dwóch aut na obwodnicy Końskich [wideo, zdjęcia]

Po godzinie 15.00 w poniedziałek doszło do poważnego zdarzenia drogowego na skrzyżowaniu ulicy Staszica z obwodnicą Końskich. W efekcie ucierpiały dwie osoby. 

REKLAMA

Na skrzyżowaniu zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe, a siła uderzenia była tak duża, że jeden z nich zupełnie wypadł za jezdnię.

„Około godziny 15.00 w Końskich na ulicy Koneckich Odlewników miało miejsce zdarzenie drogowe z udziałem dwóch pojazdów. Od ulicy Piłsudskiego w kierunku Gowarczowa jechał Opel, którym kierował 23-latek z gminy Końskie.  Z drogi podporządkowanej z ulicy Staszica wyjeżdżała 32-letnia kierująca Volkswagenem Passatem. 32-latka wymusiła pierwszeństwo na jadącym prawidłowo Oplu w wyniku czego doszło do zderzenia się tych dwóch pojazdów. Kierowcy zostali zabrani do szpitala w Końskich. 23-latka po wykonaniu badań zwolniono do domu. 32-latka pozostała na obserwacji w szpitalu.” – informuje Piotr Przygodzki, oficer prasowy KPP Końskie.

REKLAMA

Uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Zderzenie dwóch aut na obwodnicy Końskich [wideo, zdjęcia]

  1. […] Do naszej redakcji zgłosiła się osoba poszkodowana w wypadku, który miał miejsce 14 maja 2018 roku około godziny 15:00 na obwodnicy Końskich (skrzyżowanie ul. Koneckich Odlewników i Staszica). Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, a w szczególności kierowca samochodu terenowego. O wypadku pisaliśmy szczegółowo TUTAJ.  […]

Dodaj komentarz