REKLAMA

Poważny wypadek w gminie Stąporków! Są ranni [zdjęcia]

Dziś rano około godziny 7:15 z nieustalonych w chwili obecnej przyczyn w miejscowości Błaszków w gminie Stąporków na prostym odcinku drogi doszło do czołowego zderzenia się dwóch pojazdów. Są osoby ranne. Na miejscu trwają też utrudnienia drogowe. 

REKLAMA

Foto: Koneckie Patrole

„Doszło do zderzenia pojazdu marki Honda, którą kierował 25-letni mężczyzna jadący od Błaszkowa w stronę Stąporkowa z pojazdem Audi, którym kierowała 47-letnia kobieta jadąca od Stąporkowa w stronę Błaszkowa. Trwają ustalenia dotyczące dokładnego przebiegu tego wypadku” – mówi nam Sylwia Sobczyńska z Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Jak udało nam się ustalić mężczyzna doznał złamania miednicy, a kobieta obrażeń żeber. Oboje są w stanie niezagrażającym życiu. Wiadomo, że 25-latek był trzeźwy, kierującej audi z uwagi na jej stan nie udało się przebadać.  Droga przynajmniej do godziny 10:15 będzie całkowicie zablokowana. Objazd wyznaczono przez miejscowość Świerczów.

REKLAMA

Zdjęcia (własne, Koneckie Patrole):

REKLAMA

2 thoughts on “Poważny wypadek w gminie Stąporków! Są ranni [zdjęcia]

    • Błaszków leży na trasie Stąporków Skarżysko więc ktoś pomylił albo kierunki albo miejscowości. Przydałoby się troszkę więcej precyzji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *