REKLAMA

Powiat: Psychologowie udzielą wsparcia telefonicznie [wideo]

Od 15 grudnia potrzebujący mieszkańcy powiatu koneckiego mogą otrzymywać bezpłatne porady od psychologów drogą telefoniczną. To za sprawą projektu „Rozmowa bez barier”. By umówić się na taką poradę należy skontaktować się pod numerem tel. 503 356 711 z koordynatorem działań Barbarą Zbylut. 

REKLAMA

Towarzystwo Wspierania Rozwoju Powiatu „Wszechnica Konecka” realizuje zadanie z zakresu pomocy publicznej pod nazwą „Rozmowa bez barier”, finansowane w całości ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Całkowita wartość projektu wynosi 22 000 zł. Projekt skierowany jest do osób niepełnosprawnych z terenu Powiatu Koneckiego, w tym do wychowanków Warsztatu Terapii Zajęciowej w Końskich oraz podopiecznych Domów Pomocy Społecznej w Końskich i Rudzie Pilczyckiej.

REKLAMA

Celem projektu jest udzielenie wsparcia psychologicznego w trudnym czasie pandemii COVID – 19. W ramach zadania wyspecjalizowana kadra psychologiczna poprowadzi indywidualne konsultacje telefoniczne z uczestnikami projektu. Psychologowie pozostaną do dyspozycji osób potrzebujących w dniach od 15 grudnia 2020 roku do 30 czerwca 2021 roku, łącznie wykonają 200 godzin porad.

Zachęcamy do udziału w projekcie i kontaktu z koordynatorem – Barbarą Zbylut pod numerem telefonu: 503 356 711.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *