REKLAMA

Powiatowe eliminacje turnieju o Puchar Tymbarku [zdjęcia]

W hali sportowej w Stadnickiej Woli rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce nożnej ogólnopolskiego turnieju ,,Z podwórka na stadion’’ o Puchar Tymbarku. W zawodach rywalizowały drużyny dziewcząt i chłopców. Najlepsi będą reprezentować nasz powiat na szczeblu wojewódzkim.

REKLAMA

W czwartek (7 listopada) rywalizowały ze sobą drużyny chłopców w kategoriach U-8 i U-10. W pierwszej kategorii zmierzyły się ekipy z KS Smyków, UKS AP Champions Końskie i UKS AP Champions Stąporków. Klasyfikacja końcowa wygląda następująco: 1 miejsce – UKS AP Champions Końskie, 2 miejsce – UKS AP Champions Stąporków i 3 miejsce – KS Smyków. W przedziale U-10 do rywalizacji przystąpiły: Kłucko team, SP Stadnicka Wola i Królewiec. Klasyfikacja końcowa przedstawia się tak: SP Stadnicka Wola, Kłucko team, Królewiec. 

REKLAMA

W piątek (15 listopada) dziewczyny startowały w kategorii U- 10 (rocznik 2010-11) oraz w kategorii U-12 (2009-08) a chłopcy w kat. U-12. W kat. U-10 dziewcząt wystąpiły dwie drużyny: PSP Fałków oraz gospodynie ze Stadnickiej Woli. Po zaciętym pojedynku lepsze okazały się dziewczynki z Fałkowa, które pokonały Stadnicką Wolę 2:1 i to one będą reprezentowały powiat konecki na zawodach wojewódzkich.
Dziewczęta PSP Fałków zagrały w składzie: Aleksandra Szymczyk, Amelia Zub, Zofia Zięba, Nikola Baran, Maja Mucha, Marta Ruś, Aleksandra Kubka, Zuzanna Zub.

Drużyna dziewcząt z Fałkowa

W kategorii U-12 dziewcząt zagrały dwie drużyny: Wilczkowice, SP Stadnicka Wola. Klasyfikacja końcowa: 1 miejsce – SP Stadnicka Wola i Wilczkowice.

W kategorii chłopców U-12 wystąpiło 9 zespołów, które rozlosowano na 3 grupy. Zwycięzcy poszczególnych grup zagrały o miejsca  1-3.

Wyniki meczów finałowych:
Królewiec- Stadnicka Wola 1:2
Królewiec- Fałków 3:2
Fałków- Stadnicka Wola 0:3

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Stadnicka Wola I
2. SP Królewiec
3. PSP Fałków
4-6 SP Pilczyca, SP Radoszyce, SP Wilczkowice,
7-9 SP Kłucko, SP Gowarczów. SP Stadnicka Wola II

Zdjęcia (Piotr Koń):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *