REKLAMA

Powraca Przegląd Form Estradowych Scena! Trwają zgłoszenia

Już po raz 25 Miejsko – Gminny Dom Kultury w Końskich zaprasza solistów, duety, zespoły wokalne do udziału w Koneckim Przeglądzie Form Estradowych „Sena 2021”. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia do 19 listopada.

REKLAMA

Jak mówi pomysłodawca i główny organizator przeglądu Maciej Lisowski, chętni do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych mają za zadanie przygotowanie dwóch dowolnych piosenek. Jurorzy poproszą o wykonanie jednej z nich, a w wyjątkowych przypadkach obydwu.

REKLAMA

Rywalizacja następować będzie w czterech kategoriach wiekowych: I – 7 – 9 lat, II – 10 – 12 lat, III – 13 – 15 lat, IV – 16 – 19 „Każda z grup wiekowych spotka się w Miejsko – Gminnym Domu Kultury w piątek 26 listopada, ale o innej godzinie. Grupy pierwsza i druga o godzinie 10., trzecia – o godzinie 12.30, czwarta o godzinie 14.30. – Jurorzy zadecydują, kto znajdzie się w finale, który zaplanowaliśmy na piątek 3 grudnia na godzinę 17” – informuje Maciej Lisowski i dodaje – „Wtedy zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe lub finansowe”.

Jak dodaje organizator, warunkiem uczestnictwa jest dostarczenie do koneckiej placówki kultury poprawnie wypełnionej karty zgłoszenia, która wraz z regulaminem jest zamieszczona na stronie internetowej: www.dkkonskie.pl (znajdziecie ją TUTAJ). Kartę można dostarczyć zarówno osobiście jak i listownie, ważne by nie przekroczyć terminu 19 listopada, bo to ostatni dzień przyjęć chętnych do udziału w „Scenie 2021”.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *