Powróciła Konecka Liga Futbolu. Na czele Amatorzy

Wznowiła rozgrywki Konecka Liga Futbolu, organizowana przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY. W piątej kolejce doszło do kilku ciekawych spotkań. Pierwszym liderem zostali Amatorzy.

Mateusz Kowalski (bramkarz Amatorów) – człowiek, który zatrzymał Czarodziejów.

Bodaj w najciekawszym, lider, Amatorzy, po znakomitym meczu pokonał zawsze groźnych Czarodziejów, umacniając się tym samym na pozycji lidera. Ogromny wkład w zwycięstwo miał MVP kolejki – bramkarz Mateusz Kowalski. Emocjonujące było też starcie Auto Komisu Daniel Zych z Bimbers Brothers. Gospodarze, mimo braku rezerwowych, pokonali rywala 4 : 3, zwycięstwo wyszarpując w ostatnich minutach pojedynku.

Ciekawie zapowiadał się też starcie TKN Bands z Dębowym Team. Zaiste, przez dłuższy czas obfitujący w piękne gole mecz był wyrównany. W drugiej połowie jednak, na skutek błędów w defensywie, TKN odskoczył rywalowi na kilka bramek i emocje się skończyły. Dość jednostronny przebieg miało też starcie Las Vegas z Jajko Na Żurek. Kilka minut dobrej, skutecznej gry Jajka w drugiej części gry, to było stanowczo za mało na trzecią siłę
w tabeli KLF.

Amatorzy – Czarodzieje 3 : 1 (1 : 0)

Bramki: Amatorzy – Grzegorczyk 2, Białas (karny); Czarodzieje – M. Popielski (karny)

Auto Komis Daniel Zych – Bimbers Brothers 4 : 3 (2 : 2)

Bramki: Auto Komis – Rudnik 2, Feliński, Sutowicz; Bimbers – Dymek, Mazur, Kuleta

Las Vegas – Jajko Na Żurek 7 : 3 (3 : 0)

Bramki: Las Vegas – J. Łapot 2, P. Łapot 2, Maciejewski, Banak, Groszek; Jajko Na Żurek – Przybylski 2, Jedynak

Dębowe Team – TKN Bands 3 : 9 (2 : 2)

Bramki: Dębowe – Kuśmierczyk 2, Franczyk; TKN – Baczewski 2, Jankowski, R. Bednarz, A. Bednarz, Potocki, Pytlos, Świeboda, samobójczy