REKLAMA

Powrót do tradycji – Sylwester w koneckim parku z fajerwerkami! [wideo]

Rok 2019 wielkimi krokami zbliża się ku końcowi. Z tej okazji Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich, zgodnie z coroczną tradycją, organizuje imprezę sylwestrową w koneckim parku. Organizatorzy zapowiadają, że w tym roku nastąpi powrót do korzeni i o północy zostanie zaprezentowany pokaz fajerwerków. Przypominamy, że w ubiegłym roku zgromadzeni mogli podziwiać lasery. Noc Sylwestrowa z MGDK rozpocznie się o godzinie 23.

REKLAMA

„Jak co roku zapraszamy wszystkich Państwa 31 grudnia do parku miejskiego obok Domu Kultury gdzie odbędzie się tradycyjne pożegnanie starego roku i powitanie nowego. Spotkamy się z Państwem mniej-więcej o godzinie 23. Na początek muzyka mechaniczna dla wszystkich miłośników muzyki, będzie kulinarna niespodzianka – tradycyjnie jakiś bigosik, kiełbaska na gorąco. Później, około 24, pojawią się władze, pojawi się burmistrz miasta i gminy Końskie, który przekaże życzenia noworoczne. Kulminacyjną częścią spotkania będzie pokaz ogni sztucznych i w ten sposób zakończymy nasze spotkanie. Do godziny 1 będzie także puszczana muzyka mechaniczna dla wszystkich spragnionych tańca” – o szczegółach sylwestrowej nocy mówił nam dyrektor MGDK w Końskich Piotr Salata.

W związku z głośnym powitaniem Nowego Roku najbardziej cierpieć mogą nasi czteronożni przyjaciele. Już dziś warto więc zatroszczyć się o ich komfort i bezpieczeństwo.

REKLAMA

REKLAMA

One thought on “Powrót do tradycji – Sylwester w koneckim parku z fajerwerkami! [wideo]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *