REKLAMA

Powstał klip podsumowujący drugą edycję 'Koneckich Mikołajów’ [wideo]

Grupa Konecki Motopiknik odpowiedzialna za akcję „Koneccy Mikołaje”, która odbyła się pomimo epidemii po raz drugi przy współpracy z grupą Golden Boyz przygotowała specjalny film inspirowany serią gier Need For Speed podsumowujący zbiórkę dla dzieci z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie. Znajdziecie go poniżej.

REKLAMA

„Co roku nagrywamy film z akcji „Koneccy Mikołaje” głównie po to by pokazać ludziom co staramy się robić i jak wiele uśmiechów sprawiamy tym dziaciakom. Corocznie scenariusz naszych filmów jest zupełnie inny i jest on w pełni wymyślony przez nas samych. W naszych klipach staramy się pokazać także to, że pomagając innym można się przy tym dobrze bawić i liczymy na to, że zarazimy tym szerszą rzeszę osób i być może w przyszłym roku będziemy mogli liczyć na pomoc większego grona. „ – mówi nam Kamil Szlęzak, organizator akcji.

Klip przedstawia przebieg akcji oraz finał drugiej edycji „Koneckich Mikołajów”, a przeplatany jest humorystycznymi scenami tuningu aut inspirowanego właśnie serią gier Need For Speed (NFS), którego dokonuje nie kto inny jak Święty Mikołaj.

REKLAMA

Materiał zaledwie 24 godziny po dodaniu został wyświetlony już ponad 1500 razy. Za film odpowiedzialna jest ekipa Golden Boyz. Scenariusz to wspólny pomysł Kamila Szlęzaka oraz Bartosza Kleczaja, montaż – Maciej Żądło z grupy Golden Boyz.

Fot. Golden Boyz.

Przypominamy, że akcja miała na celu zbiórkę finansową oraz materialną, dzięki czemu koneccy fani czterech kółek z grupy Konecki Motopiknik przygotowali paczki dla dzieci ze stąporkowskiego domu dziecka i wręczyli je dzieciom i młodzieży 6 grudnia, w Mikołajki.

„Chciałbym podziękować wszystkim osobom którzy brali udział w tegorocznej edycji Koneckich Mikołajów i gorąco zaprosić do obejrzenia naszego materiału” – dodaje Kamil Szlęzak.

Zapraszamy też do obejrzenia naszej wideorelacji z finału drugiej edycji „Koneckich Mikołajów” (znajdziecie ją TUTAJ). Ponadto już dziś wiadomo, że „Koneccy Mikołaje” na części drugiej nie zakończą swoich działań i za rok również podejmą działania.

REKLAMA

One thought on “Powstał klip podsumowujący drugą edycję 'Koneckich Mikołajów’ [wideo]

  1. […] Na plac manewrowy przy koneckim stadionie OSiR zaproszeni są wszyscy fani motoryzacji. To tam w najbliższą niedzielę o godzinie 15:00 odbędzie się moto-spot, który będzie podsumowywał zamykający się sezon, a także otwierał Mikołajkową Zbiórkę Charytatywną dla dzieci i młodzieży z Wielofunkcyjnej Placówki Pomocy Dziecku i Rodzinie w Stąporkowie (relację z ubiegłego roku znajdziecie TUTAJ). […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *