REKLAMA

Powstała konecka grupa sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego

#WyrokNaKobiety – Końskie to nowo utworzona grupa sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji płodów z wadami. Do grupy już dołączyło blisko tysiąc osób. 

REKLAMA

Grupę odnaleźć można na Facebooku wpisując #WyrokNaKobiety – Końskie. Obecnie liczy ona już 922 członków. Jak informują jej założyciele jest to –„konecka grupa wyrażenia sprzeciwu wobec zaostrzenia prawa aborcyjnego”.

REKLAMA

Do grupy z minuty na minutę dołącza kolejne kilkadziesiąt osób. Są wspierające się kobiety, ale i udzielający im wsparcia mężczyźni. Członków grupy łączy pochodzenie lub zamieszkanie na Konecczyźnie, a także wyraźny pogląd wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego – sprzeciw.

REKLAMA

8 thoughts on “Powstała konecka grupa sprzeciwu wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego

  • Dzień dobry. Pan Góral nie prezentuje racji żadnej ze stron. Pan Góral informuje o podejmowanych w regionie działaniach. Pan Góral pozdrawia Pana anonimowego komentatora :).

 1. do Gościa: W** SIĘ NA RYJ PISIORZE ZA***ONY. NIE TOBIE I TOBIE PODOBNYM DECYDOWAĆ ZA KOBIETY I PRZYSZŁE MATKI. TO TYLKO O WYŁĄCZNIE ICH BARDZO TRUDNA DECYZJA. RĘCE PRECZ OD WOLNYCH MEDIÓW I MIĘDZY INNYMI PANA GÓRALA.

 2. Luk jestem mile zaskoczony gratuluję komentarza ,takich jak Ty jest napewno
  więcej u których w okresie prenatalnym stwierdzono braki w mózgu
  a jednak podjęli decyzję byś się urodził i chodzisz choć mogli to zrobić ,dla swojej wygody.
  Będę bił ći brawo gdy poprowadzis marsz kobiet ,przeciw aborcji dzieci z wadami
  umysłowymi,załóż tęczową koszulę i ściągnij portki może jesteś gdzieś jeszcze
  upośledzony.Widzisz stwierdzono niedorozwój umysłowy a Ty jesteś choć głupi,
  ale jednak szczęśliwy.

 3. Ta konecka grupa sprzeciwu itd.licząca 922 osoby to jest kłamstwo ,kit nad kity,Danuta Goworek jest tam wpisana ,choć nigdy nie zgłaszała akcesu do tego zgromadzenia. Ludzie sprawdzcie czy bez Waszej zgody nie posłużono się Waszymi danymi osobowymi,co za organizacja tym kieruje,ciekawe.Chcą te lewackie organizacje z Po i SLD na czele wywołać
  zamieszanie, w okresie gdy Polacy są na wojnie z koronawirusem,Chcą zdobyć władze nad narodem i sumieniami Polaków ,a że, to doprowadzi do śmierci wielu Polaków , dla nich to nie ma znaczenia ,potomnkowie komuchów mają to w genach.Mądre kobiety nie dajcie się
  opętać przez 14 letnie gówniary, czas na rozmowy przyjdzie po wygranej wojnie z pandemią.

 4. Andrzej panek komentarze na poziomie pisowskich szczekaczy. Wyłącz człowieku telewizor i włącz myślenie, bo to co piszesz to stek bzdur z TVPIS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *