REKLAMA

Powstanie miejski, kulturalny konkurs fotograficzny! [wideo]

Uwaga miłośnicy fotografii! W najbliższym czasie ruszy konkurs przeznaczony dla każdego związanego z Konecczyzną. To pomysł wicedyrektora Domu Kultury, Dariusza Ogłozy.

REKLAMA

Fotograficzny przegląd trwać ma cały rok, a zdjęcia wykonywać można podczas wszystkich wydarzeń związanych, organizowanych czy współorganizowanych przez Dom Kultury w Końskich.  – „Pierwszy Konecki Konkurs Fotograficzny MGDK Okiem Konecczan. Skierowany on jest do wszystkich fotografujących bez względu na wiek i używany sprzęt fotograficzny. Może to być zarówno profesjonalna lustrzanka, ale może to być też zwykła komórka. Każda osoba uczestnicząca w wydarzeniach kulturalnych, również imprezach plenerowych może wykonywać dowolne zdjęcia pod względem techniki, formy i tematu. Finał konkursu odbędzie się na początku przyszłego roku. Wtedy możliwy jest szeroki przegląd wydarzeń naszego domu kultury. Rozstrzygnięcie połączone będzie z wystawą nagrodzonych zdjęć i spotkaniem ze znanym fotografikiem.” – opowiada Dariusz Ogłoza.

Nagrody przyznawane mają być w dwóch kategoriach: artystyczne zdjęcie roku, a także najbardziej zabawne zdjęcie roku. Zwłaszcza w tym drugim wariancie szansę na zwycięstwo ma absolutnie każdy. Dla najlepszych przewidziane są wartościowe nagrody. Szczegóły do znalezienia w Domu Kultury przy ulicy Mieszka I-go, a niebawem również na stronie www.dkkonskie.pl.

REKLAMA
Zdjęcia będzie można robić zarówno podczas imprez plenerowych, jak i zamkniętych.

Zdjęcia będzie można robić zarówno podczas imprez plenerowych, jak i zamkniętych.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *