REKLAMA

Pożar domu w Fałkowie

Dziś w godzinach wieczornych w Fałkowie w jednym z domów przy ulicy Przedborskiej doszło do pożaru. Zniszczeniu uległo nieużytkowane poddasze. Nikomu nic się nie stało, a prawdopodobną przyczyną pojawienia się ognia było zwarcie instalacji elektrycznej.

REKLAMA
Pożar domu w Fałkowie

fot. PSP Końskie

Zdarzenie miało miejsce tuż po godzinie 18. O szczegółach informuje młodszy brygadier Mariusz Czapelski, oficer prasowy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej – „Do pożaru doszło na strychu nieużytkowanym w jednym z domów przy ulicy Przedborskiej w Fałkowie. Pierwsza na miejsce przybyła miejscowa jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej, która opanowała pożar zapobiegając rozprzestrzenieniu się ognia na pozostałą część budynku. W tej chwili trwa przerzucanie i dogaszanie znajdujących się na poddaszu rzeczy objętych pożarem.”

W związku z zaistniałą sytuacją trwają też utrudnienia na drodze krajowej 42 z uwagi na stojące na jednym pasie wozy strażackie. W akcji gaśniczej udział brały: 2 jednostki JRG i 3 jednostki OSP. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

REKLAMA

Zdjęcia (PSP Końskie):

REKLAMA

Dodaj komentarz