REKLAMA

Pożar stodoły w Czermnie w gminie Fałków. To podpalenie? [zdjęcia]

W sobotę w godzinach wieczornych w miejscowości Czermno w gminie Fałków doszło do pożaru. Płomieniami objęta została stodoła w jednym z gospodarstw. Wiele wskazuje na to, że do zdarzenia doszło w wyniku podpalenia. Nie ma osób poszkodowanych.

REKLAMA

fot. OSP KSRG Czermno

Z informacji przekazanych przez oficera prasowego Państwowej Straży Pożarnej w Końskich, starszego kapitana Mariusza Czapelskiego,  w akcji gaśniczej łącznie brały udział 4 zastępy straży pożarnej: JRG Końskie, OSP Czermno, OSP Fałków, OSP Ruda Maleniecka –„Spaleniu uległo siano, słoma, drewno składowane wewnątrz stodoły. Obronione zostały budynki gospodarcze znajdujące się w niewielkiej odległości” – mówi nam starszy kapitan Mariusz Czapelski.

Druhom udało się opanować ogień i ograniczyć rozprzestrzenianie  się go na sąsiadujący ze stodoła budynek gospodarczy.  Prawdopodobną przyczyną pożaru było podpalenie.

REKLAMA

Zdjęcia (OSP KSRG Czermno, OSP KSRG Ruda Maleniecka):

REKLAMA

One thought on “Pożar stodoły w Czermnie w gminie Fałków. To podpalenie? [zdjęcia]

  1. […] bulwersująca, że pożar prawdopodobnie wybuchł w wyniku podpalenia.  O tym zdarzeniu więcej TUTAJ. Dla poszkodowanych szybko ruszyła akcja pomocy – zbiórka internetowa trwa […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *