REKLAMA

Pożyczka na weekend – jak wybrać najlepszą

Dla wielu spośród nas zaczęły się wakacje. Nawet, jeśli nie chodzisz do szkoły czy na studia, a tylko masz dzieci, wiesz jak wiele zadań łączy się z obowiązkiem szkolnym. Wolne od szkoły to wielka szansa dla wielu rodzin na wspólne spędzanie czasu.

REKLAMA

Często w tym okresie możesz zrealizować sporo szalonych rzeczy, jak choćby weekendowy wyjazd w góry czy nad morze. Jak jednak zaszaleć, gdy budżet domowy świeci pustkami? Rozwiązaniem tego problemu dla wielu rodzin jest skorzystanie z niewielkiej pożyczki. Zanim jednak zdecydujesz się na taki krok, koniecznie zapoznaj się z rynkiem i wybierz odpowiednią dla siebie propozycję.

Gdy będziesz szukał dużego kredytu na auto bądź na zakup mieszkania, zapewne sprawdzisz ofertę banków. Jeśli jednak Twoim celem jest wyjazd na weekend czy na wczasy nie masz czego szukać w bankach. Nie dość, że długotrwała procedura weryfikacji klientów może spowodować, że wymarzony weekend już dawno minie, to ostatecznie możesz w ogóle nie otrzymać kredytu. Klienci szukający szybkiej pożyczki często decydują się na skorzystanie z oferty instytucji pozabankowych. Nie dość, że możesz pożyczyć pieniądze ekspresowo i to nie wychodząc z domu, to czeka na Ciebie w parabankach kilka ciekawych promocji. Jedną z najciekawszych jest bez wątpienia pierwsza chwilówka całkowicie za darmo w wybranych firmach jak choćby Szyba Gotówka.

REKLAMA

Zdjęcie poglądowe.

Szukając dodatkowych pieniędzy może dla Ciebie być ważniejszy aspekt niż dobra promocja. Jeśli zależy Ci pilnie na środkach finansowych zapewne zainteresują Cię firmy, które decyzję o pożyczce wydają do 15 minut. Na rynku jest takich firm kilka, a są to między innymi:

– Freezl,

– Vivus,

– Szybka Gotówka.

Gdy znów będziesz w sytuacji, gdy to Twoja historia kredytowa nie jest najlepsza, a nawet może masz aktualne inne długi zapewne będziesz poszukiwał firmy, która zrozumie Twoją sytuację. Mimo różnych problemów w parabankach ciągle masz szansę nawet na darmowe pożyczki bez BIK, dzięki tym instytucjom możesz planować wakacyjne wyjazdy również wtedy, gdy Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza.

Zastanawiając się jaka pożyczka byłaby dla Ciebie najlepsza, zawsze powinieneś przeanalizować to, czego rzeczywiście potrzebujesz. Jednym z ważniejszych kryteriów przy korzystanie z pożyczek pozabankowych jest wybieranie dobrych i sprawdzonych firm. Nowe, nikomu nieznane firmy mogą być też korzystne, jednak lepiej nie ryzykować! Każdy klient, który poszukuje dodatkowych środków ma swoje indywidualne potrzeby. Często jednak o pożyczki krótkoterminowe ubiegają się osoby mające problem ze wpisem w rejestr BIK. Jeśli masz podobną sytuację pamiętaj, że możesz wnioskować o pieniądze w instytucjach pozabankowych.

Chcąc wybrać najlepszą ofertę powinieneś też oprócz samej oferty dokładnie zapoznać się z umową. To w umowie znajdziesz wszelkie informacje określające stawki za prowizję czy za odsetki. Warto przeczytać i dowiedzieć się jaki jest koszt pożyczki. Ważnym jest także sprawdzenie daty spłaty zadłużenia. Pamiętaj, aby zawsze terminowo oddawać to, co się pożyczyło. Pozwoli Ci to na uniknięcie niepotrzebnych opłat karnych.

artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *