REKLAMA

Praca wre przy termomodernizacjach w gminie Radoszyce [zdjęcia]

W styczniu gmina Radoszyce otrzymała bardzo duże dofinansowanie na termomodernizację budynków użyteczności publicznej w wysokości 95%. Obecnie trwają intensywne prace związane z tym projektem. 

REKLAMA

Projekt pn. „Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Radoszyce” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 3.3 „Poprawa efektywności energetycznej z wykorzystaniem odnawialnym źródeł energii w sektorze publicznym i mieszkaniowym” Osi 3 „Efektywna i zielona energia” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014- 2020 zakłada termomodernizację trzech budynków: szkoły podstawowej, hali sportowej oraz byłego gimnazjum.

REKLAMA

Projekt obejmuje wymianę okien, przebudowę dachu, wymianę oświetlenia, wymianę instalacji CO wraz z kotłami, docieplenie elewacji wraz z malowaniem zewnętrznym i wewnętrznym oraz zamontowanie instalacji fotowoltaicznej i pomp ciepła. Całkowity koszt inwestycji wynosi ponad 4 mln złotych. Obecnie roboty są w zaawansowanej fazie.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *