REKLAMA

Profilaktyczny piknik na Dzień Dziecka w Końskich [wideo, zdjęcia]

W Ogródku Jordanowskim w Końskich w czwartek 1 czerwca z okazji Dnia Dziecka konecka policja przygotowała profilaktyczny piknik. Każde dziecko mogło wziąć udział w tym wydarzeniu.

REKLAMA

„Prowadzimy działania profilaktyczne z okazji Dnia Dziecka, gdzie wspólnie z innymi służbami i instytucjami z Końskich działamy by poprawić bezpieczeństwo dzieci, uświadomić im jak ważne są służby. Dla dzieci mamy liczne atrakcje: pokaz psa policyjnego, radiowozów, mamy stworzone miasteczko dla pokazania zasad ruchu drogowego. Piłkarze Neptuna grają z małymi dziećmi, są też strażacy z Państwowej Straży Pożarnej, którzy pokazują jak korzystać z ich sprzętów. Jesteśmy otwarci dla wszystkich dzieci” – mówi nam sierżant Krzysztof Bernat, pełniący obowiązki oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

Na miejscu cały czas z najmłodszymi bawili się także animatorzy z Miejsko-Gminnego Domu Kultury w Końskich. Nie zabrakło tradycyjnych atrakcji w takim dniu takich jak dmuchany zamek, czy balonowe zwierzątka.

REKLAMA

Komendzie Powiatowej Policji w Końskich przy organizacji wydarzenia dla dzieci pomagały jednostki oraz osoby: Nadleśnictwo Barycz, Państwowa Straż Pożarna, Sanepid, PGK Końskie, Dom Kultury w Końskich, PSS Społem, burmistrz miasta i gminy Końskie, Neptun Końskie, ZSP 1 Końskie, II LO w Końskich, Jolanta Wijas, DJ Mariusz Wielgo.

Zobaczcie relację wideo i foto z tego

Zdjęcia (KPP Końskie, własne):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *