REKLAMA

Przed nami V Konecki Motopiknik! [wideo]

W niedzielę 24 września fani motoryzacji przejmą stadion OSiR przy ulicy Maratońskiej w Końskich. Przed nami już V edycja Koneckiego Motopikniku. Szykuje się dzień pełen wrażeń, z charytatywnym akcentem, początek o godzinie 11:00.

REKLAMA

Na miejscu przewidziano szereg atrakcji. To choćby pokaz tuningowanych oraz klasycznych samochodów z regionu oraz pobliskich województw, driftowanie na parkingu obok stadionu, atrakcje dla dzieci, zabawy i konkursy dla publiczności, strefa cateringowa.

Obecnie trwa okres, w którym osoby zainteresowane pokazaniem swojego pojazdu mogą zgłaszać akces do organizatorów  –„Na piątą edycję Koneckiego Motopikniku możecie zgłaszać się poprzez panel rejestracyjny, który znajduje się na naszym Facebooku oraz wydarzeniu. W zdjęciach, które dodajemy też jest informacja o mailu, na który trzeba wysłać swoje imię i nazwisko, zdjęcia pojazdów. My te samochody akceptujemy i wysyłamy Wam akceptację. Zgłoszenia przyjmujemy do końca. Istnieje również możliwość wjazdu w sam dzień imprezy, wtedy weryfikacja będzie przy bramie. Przewidujemy 150-200 miejsc dla pojazdów zabytkowych, tuningowanych, ale i w tym roku nastawiamy się na seryjne samochody, które są nieco zmodyfikowane” – mówi nam Kamil Szlęzak, organizator z ramienia grupy Konecki Motopiknik.

REKLAMA

Wszystkie szczegóły znajdziecie na fanpage’u grupy TUTAJ, a mail na który należy dokonać zgłoszenia to: [email protected].

W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka na rehabilitację Stasia Laurmana – ucznia I LO w Końskich, który uległ poważnemu wypadkowi komunikacyjnemu.

Impreza ma honorowy patronat burmistrza miasta i gminy Końskie, przewidziano że trwać będzie od 11:00 do 17:00. W imieniu organizatorów zapraszamy!

REKLAMA

4 thoughts on “Przed nami V Konecki Motopiknik! [wideo]

  1. Mefisto pisze:

    Na olx jest masa roboty dla tęgich chłopów.

  2. zzz pisze:

    mefisto a co przeszkadza ci to co kamil robi zakasaj rękawy i pokaż co potrafisz egoisto

  3. […] Każdy posiadacz motocyklu lub innej podobnej maszyny może dołączyć do tego wydarzenia, mile widziani są także obserwujący. A więcej o samym V Motopikniku znajdziecie TUTAJ. […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *