REKLAMA

Przed nami XXV Konecki Przegląd Form Estradowych „SCENA 2021”

W piątek 26 listopada o godzinie 10:00 w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich odbędzie się przesłuchanie konkursowe XXV Koneckiego Przeglądu Form Estradowych „SCENA 2021”. W jury zasiadać będą Milena Kiełtyk, Daria Pol oraz Paweł Okła.

REKLAMA

REKLAMA

W przeglądzie udział będą brać osoby z czterech kategorii wiekowych od 7 do 19 roku życia. Lista uczestników została opublikowana TUTAJ. Łącznie w na scenie wystąpi 69 osób. W przeglądzie mogą brać udział: soliści – wokaliści, duety oraz zespoły wokalne. Regulamin konkursu dostępny jest na dkkonskie.pl.

Podczas tegorocznego przeglądu w jury zasiadać będą: Milena Kiełtyk, wokalistka oraz absolwentka PSM II stopnia im. Ignacego Jana Paderewskiego w Piotrkowie Trybunalskim w klasie saksofonu klasycznego, Daria Pol, wokalistka i tekściarka zespołu Hash Cookie, oraz Paweł Okła, wokalista, gitarzysta i kompozytor, który 2011 roku ukończył UJK w Kielcach na wydziale Edukacja Artystyczna w Zakresie Sztuki Muzycznej. Więcej o osiągnięciach członków jury znaleźć można TUTAJ.

Koncert finałowy, który odbędzie się w piątek 3 grudnia o godzinie 17:00, w MGDK, w sali kawiarnianej „Egipcjanka”. Podczas niego nastąpi wręczenie nagród i dyplomów dla laureatów, a zwycięzcy z kategorii PIOSENKA będą mieli okazję wystąpić na scenie. Wszyscy wykonawcy otrzymają dyplomy uczestnictwa, a laureaci miejsc I-III we wszystkich kategoriach otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *