REKLAMA

Przedszkolaki wystawiły jasełka dla babć i dziadków! [zdjęcia]

W czwartek 16 stycznia w Przedszkolu nr 3 w Końskich odbyły się bożonarodzeniowe jasełka z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka. Zostały one przedstawione przez dzieci z grupy „Krasnoludki”. Przedszkolaki przygotowały także własnoręcznie wykonane prezenty i wręczyły je przybyłym babciom i dziadkom.

REKLAMA

Dzień Babci i Dziadka to jeden z tych dni, do którego przedszkolaki przygotowują się w sposób szczególny, bo szczególna jest więź, jaka łączy wnuków z dziadkami. Dzieci z grupy „Krasnoludki” dziękując za troskę, zaangażowanie, bezwarunkową miłość oraz po prostu za bycie razem zaprezentowały dla swoich babć i dziadków jasełka bożonarodzeniowe.

REKLAMA

Wśród śpiewu aniołów do żłóbka  przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Dzieciątku pokłony złożyli także królowie oraz dzieci. Scenki były przeplatane kolędami, pastorałkami, a także tańcami. Podczas ostatniej części przedstawienia przedszkolaki złożyły życzenia i obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Na zakończenie spotkania też wspólne śpiewanie kolęd i słodki poczęstunek.

Inscenizacja została przygotowana pod opieką nauczycielek Agnieszki Orman oraz Karoliny Michalskiej.

Zdjęcia (Przedszkole nr 3 w Końskich):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *