REKLAMA

Przedszkolaki z Bajkowej Krainy na Święto Nauczycieli [wideo, zdjęcia]

Co roku 14 października świętujemy Dzień Edukacji Narodowej. Data ta upamiętnia rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej. Dla dzieci i ich rodziców jest to przede wszystkim święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom zarówno w żłobku, przedszkolu, czy też szkole było naprawdę dobrze. Zobaczcie jak ten wyjątkowy dla oświaty dzień uczciły przedszkolaki z koneckiej „Bajkowej Krainy”, która mieści się przy ulicy Towarowej 4. 

REKLAMA

Grupa dzieci pięcioletnich – Motylki – z Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Kraina w tym roku przygotowała krótki występ dla wszystkich pracowników swojego „bajkowego” przedszkola. Dzieci podczas występu uwzględniły trud wszystkich pracowników począwszy od dyrekcji, poprzez nauczycieli, aż po pracowników obsługi. Mimo, że sezon chorobowy pokrzyżował przedszkolakom ich ambitne plany, to dali z siebie wszystko!

REKLAMA

Motylki wspólnie z wychowawcami oprócz występu przygotowały dla wszystkich pracowników placówki także słodkie upominki oraz pamiątkową laurkę. 5-latki w ten sposób, w imieniu wszystkich przedszkolaków chciały wyrazić swoją wdzięczność pracownikom przedszkola. W laurkach znalazły się następujące słowa „Dziękujemy za trud Waszej pracy, cierpliwość, uśmiech, serdeczność i troskę, bo nasze przedszkole po prostu jest boskie!”

„Bajkowe dzieci” za naszym pośrednictwem składają serdeczne życzenia dla wszystkich pracowników oświaty w całym naszym powiecie, województwie, kraju, a także na całym świecie. Życzą wielkiego serca do pracy, cierpliwości do otaczającej rzeczywistości oraz satysfakcji z efektów swojej pracy. Do tych życzeń dołącza się także nasza redakcja!

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *