REKLAMA

Przedszkolaki zainaugurowały działanie trampolin w Jordanie [wideo, zdjęcia]

Dzieci uczęszczające w wakacje na zajęcia do Przedszkola Samorządowego nr 2 w Końskich kilka dni temu miały okazję zainaugurować działalność nowych trampolin w Ogródku Jordanowskim. 

REKLAMA

Od kilku dni w popularnym „Jordanie” funkcjonują nowe atrakcje – specjalne trampoliny. Dwie niebieskie trampoliny zostały zamontowane na wysokości gruntu. Mają one wszystkie certyfikaty bezpieczeństwa. Są przeznaczone dla dzieci oraz młodzieży. Ich maksymalny udźwig to 150 kilogramów. Urządzenia zostały zakupione ze środków gminy Końskie. Prace konserwatorskie oraz naprawcze przeszła także część starych zabawek w Ogródku Jordanowskim –„Chcemy dbać o to miejsce i też wzbogacać jego ofertę. Co do samych trampolin to będziemy chcieli by w najbliższych dniach ich oficjalnego otwarcia dokonały koneckie przedszkolaki” – mówi nam Krzysztof Obratański, burmistrz miasta i gminy Końskie.

W poniedziałek ich oficjalnego otwarcia dokonały dzieci uczęszczające do Przedszkola Samorządowego nr 2 w Końskich. Zobaczcie wideo i zdjęcia, które obrazują ogromną radość tych najmłodszych konecczan!

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *