REKLAMA

Przedszkolaki ze Smykowa uczciły Święto Niepodległości [zdjęcia]

Przedszkolaki ze Smykowa wierszem, piosenką i tańcem uczciły Narodowe Święto Niepodległości. Następnie w biało-czerwonym pochodzie udały się pod tablicę poświęconą marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu.

REKLAMA
REKLAMA

„Uroczystość poprzedziły ważne działania jak przygotowanie przez przedszkolaków symboli naszej ojczyzny, poznanie hymnu narodowego, wykonanie patriotycznej, artystycznej dekoracji, którą mogli podziwiać wszyscy mieszkańcy naszej gminy. Jesteśmy dumni z naszych dzieci, że chętnie poznają historię naszej ojczyzny i dumnie prezentują tak ważny dorobek naszej ukochanej wolnej Polski”– mówi dyrektor przedszkola Dorota Kołodziejczyk.

REKLAMA
REKLAMA

Uroczystość została przygotowana przez dzieci z grupy Misie pod kierunkiem Jolanty Błońskiej i Katarzyny Kołodziejczyk. W jej trakcie odśpiewano Mazurka Dąbrowskiego. Po przedstawieniu przedszkolaki wraz ze swoimi opiekunami wyruszyły na pochód patriotyczny do tablicy poświęconej marszałkowi Józefowi Piłsudskiemu. Tam zapalono znicze, oddano hołd i zaśpiewano hymn Polski.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *