REKLAMA

Przedszkolaki ze Smykowa wystąpiły dla swoich dziadków [zdjęcia]

W piątek w Przedszkolu w Smykowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci wystąpiły w programie artystycznym „Herbatka dla Babci i Dziadka.

REKLAMA

Na przedstawienie przybyło około 170 osób. Podczas swoich prezentacji dzieci w humorystyczny sposób przedstawiły scenkę, w której wcieliły się w babcię i dziadka. Role te odegrały najstarsze przedszkolaki: Gabriela Jarek i Bartosz Opala. Nie zabrakło wierszy, piosenek, tańców i oczywiście śpiewanego „Sto lat” oraz upominków, które przedszkolaki wykonały własnoręcznie. Program artystyczny przygotowali nauczyciele, rodzice i opiekunowie pod przewodnictwem Pauliny Paluch, Sylwii Pałgan i Sylwii Dulewicz. Dyrektor przedszkola Dorota Kołodziejczyk podziękowała dzieciom i opiekunom za cudowne widowisko, a babciom i dziadkom złożyła serdeczne życzenia.

REKLAMA

Kolejnym punktem spotkania był konkurs na „Zdrową potrawę z Babcią i Dziadkiem”. I miejsce zajął Karol Szymkiewicz z babcią, II miejsce – Kacper Mytkowski z babcią, III miejsce – Aleksander Bartosik z babcią. Wyłoniono także zwycięzców konkursu na „Laurkę z okazji Dnia Babci i Dziadka”: I miejsce – Nikodem Lachowski, Bartosz Opala, II miejsce – Gabriela Jarek, Aleksander Łosiak III miejsce – Aleksander Bartosik, Zuzanna Hamera. Wygrani otrzymali dyplomy oraz upominki. Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *