REKLAMA

Przedszkolaki zwiedziły warszawskie zoo [zdjęcia]

W czwartek dzieci z Przedszkola w Smykowie zwiedziły zoo w Warszawie. Przedszkolaki zobaczyły na żywo egzotyczne zwierzęta i korzystały z atrakcji na placu zabaw.

REKLAMA

Blisko 80 dzieci i rodziców wraz z nauczycielami Przedszkola w Smykowie udało się na wycieczkę do zoo w Warszawie. To już II taka wycieczka organizowana przez przedszkole. Dwa lata temu przedszkolaki zwiedziły Magiczne Ogrody.

REKLAMA

Wycieczkowicze mogli zobaczyć różne zwierzęta. Dzieciom podobały się niedźwiedzie polarne, słonie, żyrafy, hipopotamy, foki, dzikie koty, krokodyle, antylopy, przeróżne ptaki, gady i wiele wiele innych. Podczas odpoczynku obiadowego dzieci mogły korzystać z placu zabaw z różnymi atrakcjami na terenie zoo.

„Bardzo aktywnie spędzony czas i niezwykle słoneczna pogoda spowodowały, że wszyscy byli bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi! Uczestnicy wycieczki byli grzeczni, dzielni, za co bardzo dziękujemy. Wycieczka przebiegała zgodnie z programem . Opiekę nad swoimi grupami sprawowali wychowawcy. To już ostania w tym roku szkolnym większa atrakcja organizowana przez przedszkole, a było ich w tym roku bardzo wiele” – opowiada dyrektor placówki Dorota Kołodziejczyk.

Zdjęcia (archiwum przedszkola):

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *