REKLAMA

Przedszkole Bajkowa Kraina przyjmie dzieci z niepełnosprawnościami [zdjęcia, wideo]

Rozpoczęła się już rekrutacja na rok 2017/2018 do Niepublicznego Przedszkola Bajkowa Kraina, które mieści się przy Towarowej w Końskich dla dzieci od 3 do 6 lat. Istnieje także możliwość zapisu dziecka posiadającego opinię lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. W przedszkolu zorganizowane są oddziały integracyjne i zajęcia specjalistyczne dostosowane do potrzeb dzieci.

REKLAMA

-„Głównym założeniem naszej placówki jest prowadzenie dziecka zgodnie z jego indywidualnym rozwojem, pragniemy nie tylko edukować dzieci, ale również je wychowywać. Integracja w naszym przedszkolu to wspólne życie razem dzieci zdrowych i niepełnosprawnych, wesołych i smutnych, jednoczących się na wspólnym działaniu.” – tłumaczy nam Anna Obara, zarządzająca placówką.

Bajkowa Kraina to nie tylko zabawa, nie tylko gospodarowanie wolnego czasu dzieci, nie tylko nauka, ale i rozwój. Liczne zajęcia ponadprogramowe jak wycieczki, wizyty gości, czy nauka języka hiszpańskiego świadczą o ponadprzeciętności tego przedszkola.

REKLAMA

W tym przedszkolu odbywają się także liczne akademie. Zazwyczaj są one multimedialne, a towarzyszom im piękne przebrania.

Co więcej – do Bajkowej Krainy można zapisać już nawet 20 tygodniowe dziecko. W tym miejscu funkcjonuje bowiem żłobek, który przyjmuje dzieci od 20 tygodnia życia do 3 lat. Kolejny plus to Szkoła Podstawowa, która istnieje w drugiej części budynku. W szkole również rozpoczęła się rekrutacja a podania można składać w sekretariacie szkoły na drukach dostępnych na stronie internetowej szkoły. Dzieci mogą zatem całą swoją wczesną edukację odbyć w jednym miejscu. –„Dbamy o to, aby atmosfera w naszym przedszkolu była pełna szacunku, bezpieczeństwa i akceptacji. Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i nauczanie dla dzieci w wieku od 0,5 roku życia wzwyż.” – mówi Anna Obara, dyrektor Bajkowej Krainy.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zapisać do tego przedszkola powinien skontaktować się z jego sekretariatem:

Prywatne Przedszkole „Bajkowa Kraina”
z oddziałami integracyjnymi

ul. Towarowa 4
26 –200 Końskie

Informacje i zapisy pod numerami:

Tel: (041) 372 25 51
Tel: 884 884 733 lub osobiście  od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00– 16:00

e– mail :[email protected]

www.bajkowakraina.edu.pl

Więcej o przedszkolu i szkole podstawowej w materiale wideo:

artykuł sponsorowany

REKLAMA

One thought on “Przedszkole Bajkowa Kraina przyjmie dzieci z niepełnosprawnościami [zdjęcia, wideo]

  1. Pingback: Przedszkole i Żłobek Bajkowa Kraina zapraszają | TKN24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *