REKLAMA

Przedszkole nr 2 w Końskich zaprasza dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat

Przedszkole nr 2 w Końskich rozpoczyna rekrutację dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Wnioski można składać od 1 lutego do 18 marca 2022 r. Poznajcie bliżej placówkę, która zlokalizowana jest obok Ogródka Jordanowskiego oraz Parku Miejskiego.

REKLAMA
REKLAMA

Przedszkole czynne jest od 6.30 do 17.00. W trakcie pobytu dzieci w przedszkolu uczestniczą w codzienne prowadzonych zajęciach dydaktycznych (m.in. matematycznych, językowych, muzycznych, plastycznych, ruchowych). Język angielski prowadzony jest codziennie w każdej grupie przedszkolnej. W przedszkolu bawią się i uczą trzy grupy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Pedagodzy realizując zadania zawarte w podstawie programowej wychowania przedszkolnego, jak najlepiej przygotowują przedszkolaków do podjęcia nauki w szkole, ukierunkowując edukację na rozwój i wsparcie. Przedszkole organizuje wycieczki, przedstawienia teatralne, spotkania z filharmonią, uroczystości oraz dodatkowe atrakcje dla dzieci. Placówka posiada własny plac zabaw w dużym ogrodzie przedszkolnym oraz własny parking.

Posiłki dla dzieci przygotowywane są na miejscu w przedszkolnej kuchni (śniadanie, II śniadanie, obiad [zupa i drugie danie] oraz podwieczorek). Jadłospisy dla dzieci są zgodnie z rekomendacjami dotyczącymi żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

REKLAMA

Rodzice ponoszą opłaty za przedszkole z dołu, za faktyczny pobyt dziecka (w przypadku nieobecności dziecka opłaty nie są naliczane). Pięć godzin zadeklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu jest bezpłatne. Rodzice sześciolatków nie płacą za pobyt, ponoszą opłaty jedynie za wyżywienie.

Rekrutacja prowadzona jest z wykorzystaniem elektronicznego serwisu rekrutacyjnego dla Rodziców >>konskie.formico.pl<< Wniosek o przyjęcie do przedszkola Rodzice dziecka wypełniają: w formie elektronicznej na stronie >>konskie.formico.pl<<  lub w formie papierowej.

Więcej na temat rekrutacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej przedszkola www.ps2konskie.szkolnastrona.pl w zakładce REKRUTACJA.

Kontakt:

Przedszkole nr 2 w Końskich
ul. Partyzantów 5
tel.: 41 372 25 52
e-mail: [email protected]
www.ps2konskie.szkolnastrona.pl

Facebook: Przedszkole nr 2 w Końskich

Zdjęcia:

Ogłoszenie płatne

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *