REKLAMA

Przedszkole nr 3 ze świątecznym przekazem podczas jasełek [wideo, zdjęcia]

W minioną środę w Przedszkolu nr 3 w Końskich odbyły się bożonarodzeniowe jasełka, w których wystąpiły dzieci 4 i 5-letnie z grupy „Muchomorki”. Ze względu na panujące obostrzenia odbyły się one w formule online bez udziału szerszej publiczności.

REKLAMA

„Jasełka” zostały przygotowane pod kierunkiem wychowawczyń grupy Moniki Gilewskiej oraz Barbary Serek z udziałem Karoliny Michalskiej – dyrektora przedszkola. Zimowa sceneria, śpiew kolęd i pastorałek, wspólne muzykowanie oraz przedszkolaki w roli aniołków, pasterzy, królów, Maryi i Józefa dały odczuć atmosferę zbliżających się świąt. –„To właśnie tego wieczoru, gdy wiatr zimny śniegiem dmucha, w serca złamane i smutne cicha wstępuje otucha (…)” – recytowały przedszkolaki podczas przedstawienia.

Natomiast po jasełkach życzenia dla wszystkich od przedszkolnej społeczności przekazała dyrektor placówki –„I właśnie tej otuchy, o której tak pięknie wspomniały dzieci podczas jasełek, jak również siły, wytrwałości i zdrowia na czas świąteczny życzy cała społeczność Przedszkola nr 3 w Końskich” – mówi Karolina Michalska, dyrektor Przedszkola nr 3 w Końskich.

REKLAMA

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *