REKLAMA

Przedszkole nr 5. W centrum ze znakomitą kadrą [zdjęcia]

Przedszkole nr 5 w Końskich usytuowane jest w centrum miasta przy ul. księdza Granata 6. Placówka zaprasza wszystkie dzieci do wspólnej nauki przez zabawę. Zobaczcie mnóstwo zdjęć z tej jednostki, przeczytajcie też o jej ofercie. Przypominamy, że nabór do przedszkoli w gminie Końskie trwa do 16 marca. 

REKLAMA

Przedszkole oferuje doskonale wyposażone sale dydaktyczne, duży, zagospodarowany plac zabaw, wysoko wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, domową atmosferę. W placówce funkcjonują bezpłatnie zarówno grupy 5-cio godzinne realizujące podstawę programową, jak i grupy 10-cio godzinne z wyżywieniem.

REKLAMA

W Przedszkolu nr 5 zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania, w tym z kreatywnych metod logicznego myślenia. Wspomagając wszechstronny rozwój wychowanków nauczyciele korzystają między innymi z tablicy interaktywnej i najnowszych pomocy dydaktycznych.

Codzienne zajęcia z j. angielskiego prowadzone są przez lektora, pomocą psychologiczno-pedagogiczną zajmują się specjaliści – przedszkole zatrudnia logopedę, surdologopedę, surdopedagoga, oligofrenopedagoga, terapeutę pedagogicznego. Nauczyciele prowadzą dodatkowe oferty edukacyjne: logopedyczną (języczkowe zabawy), teatralno-recytatorską, rytmiczną (metodą Carlla Orffa i Betti Strauss) i z zakresu matematyki (Matematyka na wesoło).

Przedszkolaki z „piątki” czynnie uczestniczą we wszystkich okazjonalnych imprezach organizowanych na terenie miasta i przedszkola. Zainteresowania czytelnicze pomagają im rozwijać panie z Biblioteki Miejskiej, muzyczne – Szkoła Muzyczna w Końskich i spotkania z „filharmonią”, teatralne – występy Teatrów z Krakowa i Łodzi, turystyczne – wycieczki autokarowe.

Wszystkiego o codziennym życiu przedszkolaków z tej bardzo radosnej, ale i profesjonalnej placówki dowiecie się Państwo ze strony internetowej: www.ps5konskie.edupage.org

Przedszkole nr 5 w Końskich
[email protected]
(41) 372-31-48
ul. Granata 6
26-200 Końskie

Zdjęcia z życia Przedszkola:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *