REKLAMA

Przedszkole nr 6 z noworocznym przedstawieniem dla babć i dziadków [wideo, zdjęcia]

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 6 jakiś czas temu przedstawiły noworoczny program artystyczny. Było to połączenie jeszcze klimatu świątecznego z nadchodzącym dniem babci i dziadka. 

REKLAMA

Dzieci wystąpiły przed licznie zgromadzoną publicznością – przybyli rodzice, babcie, dziadkowie oraz zaproszeni goście – Wiceburmistrz Krzysztof Jasiński, Naczelnik Wydziału Edukacji Krystyna Milczarek, Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych w Pomykowie Ewa Szczepanik, Dyrektor MGDK Piotr Salata. Wydarzenie odbyło się w Miejsko-Gminnym Domu Kultury w Końskich.

We wstępie wszystkich gości powitała Nauczycielka Przedszkola Agnieszka Czapla i zaprosiła na spektakl słowno – muzyczny w oparciu o baśń  Christiana Andersena „Dziewczynka z zapałkami”. Młodzi aktorzy przy bajkowej dekoracji wspaniale wcielili się w swoje role interpretując aktorsko jedną z najbardziej znanych baśni Andersena – w programie nie zabrakło też wierszy, piosenek, życzeń i pięknych upominków dla babć i dziadków. Na koniec całej społeczności przedszkolnej za zaangażowanie podziękowała dyrektor Małgorzata Dąbrowska.

REKLAMA

Po przedstawieniu dzieci wraz z rodzicami i dziadkami udały się na słodki poczęstunek przygotowany przez Radę Rodziców Przedszkola oraz przedszkolną kuchnię

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *