REKLAMA

Przegląd weekendowych imprez charytatywnych dla Bruna. Start już dziś

Zbierzmy w ten weekend cała brakującą kwotę, potrzebną na leczenie Bruna walczącego z nowotworem! Przedstawiamy listę atrakcyjnych imprez charytatywnych w regionie, na których będzie możliwość bawić się, miło spędzić czas i przy okazji złożyć datki pieniężne. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przypominamy, że zbiórka w portalu Siepomaga cały czas trwa, a na ten moment do zakładanego celu brakuje przeszło 180 tysięcy złotych. 

REKLAMA

Bruno w Hiszpanii nie musi spędzać całych dni na oddziale szpitalnym. Jego stan jest stabilny, a w przerwach pomiędzy badaniami może wychodzić na spacery.

Zbiórka charytatywna na leczenie Bruno Słowińskiego przybrała rozmiar ogólnopolski, obecnie chłopiec i jego rodzice udali się na operację guza w Barcelonie.  My tymczasem nie ustajemy w dążeniach by zebrać całą potrzebną szacunkową kwotę, jaka konieczna jest by dziecko wyzdrowiało. W tym momencie na oficjalnej stronie zbiórki https://www.siepomaga.pl/waleczny-bruno, gdzie można bezpośrednio wpłacać pieniądze, widnieje informacja, że zebrano 83% wymaganej kwoty. Pamiętajmy, że po operacji w Barcelonie Bruno ma się udać do USA na dalsze leczenie. W Internecie prowadzonych jest gros licytacji przedmiotów ponad to co robi się w realu, znajdziecie je pod hasłem #pomaganiejestfajne.

REKLAMA

W naszym regionie w sam najbliższy weekend przygotowano serię imprez, na których można miło spędzić czas i przy okazji złożyć datek dla Bruna. Już w piątek:

 • w Prywatnej Szkole Podstawowej przy ulicy Towarowej 4 o godzinie 16:00 otworzy się Muzyczna Kawiarenka, a w niej zagrają, zaśpiewają, Dominika Wróbel i wokaliści studia Vocalowe.
 • Dla amatorów mocniejszych brzmień zajrzyjcie wieczorem do Ristorante Sycyliana na Odgrzewany cut-let HIP-HOP LIVE.
 • Również w piątek w Domu Kultury o godzinie 17:00 Marzena Kądziela opowie wszystko co wie  na temat Sycylii.
  Oczywiście na wszystkie wydarzenia wstęp wolny, ale będzie też puszka na datki dla Bruna i możliwość wrzucenia paru groszy do niej.
  W sobotę nad zalew do Starej Kuźnicy zapraszają Koneckie Morsy, gdzie będzie czekała chłodna kąpiel, pyszne jedzenie i doborowe towarzystwo.
  W niedzielę zaplanowano
 • zbiórki do puszek pod kościołami w Końskich,
 • Rodzinny spacer dla Bruna i… dla zdrowia, który wyruszy z miejscowości Niebo w kierunku Skałek w Piekle, oczywiście z puszką pod pachą.
 • dla bardziej zmotoryzowanych od 11:00 szykuje się nie lada gratka. Na stadionie OSiR w Końskich czekać będzie super akcja „Drift Taxi”, z której pieniądze zostaną w 100% przeznaczone dla Bruna. Po przekazaniu pieniędzy do puszki będzie można przejechać się wybranym driftowozem.
 • po obiedzie, albo zamiast, od godziny 12:00 do 16:00 WYSTAWA ŻYWYCH KWIATÓW i warsztaty florystyczne w Zabytkowym Zakładzie Hutniczym w Maleńcu, gdzie można będzie zakupić kompozycje i tym sposobem wspomóc zbiórkę,
 • ciąg dalszy wrażeń – i tu warto wybrać się do Kozowa, gdzie odbędzie od godziny 14:00 piknik ODLOTOWO ODJAZDOWA NIEDZIELA DLA BRUNA z licytacjami, zabawami mniej lub bardziej ekstremalnymi. Można będzie polatać helikopterem, motolotnią, pojeździć wozem strażackim… I wiele innych rozmaitości.

Zmobilizujmy się wszyscy w ten weekend, weźmy z niego pełnymi garściami i włączmy się  w pomoc dziecku. Niech zbiórka się dokona jak najszybciej.

REKLAMA

One thought on “Przegląd weekendowych imprez charytatywnych dla Bruna. Start już dziś

 1. waldek pisze:

  O!, na hip hop pójdę 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *