Przegrana KSSPR Końskie w Chrzanowie [zdjęcia]

W sobotę 17 października KSSPR Końskie zmierzył się na wyjeździe z drużyną MTS Chrzanów w ramach 5. kolejki I Ligi Piłki Ręcznej Mężczyzn w grupie D. Mimo zaciętej walki koneccy szczypiorniści ulegli rywalom wynikiem 27-23.

Mecz od początku był bardzo wyrównany. Po pierwszej części spotkania na tablicy widniał wynik 12-11 na korzyść gospodarzy. W drugiej połowie wielokrotnie piłkarze ręczni z Chrzanowa uciekali wynikiem od konecczan, którzy raz po raz remisowali. W ciągu ostatnich dziesięciu minut gospodarze zbyt daleko uciekli wynikiem od KSSPR-u. Finalnie mecz zakończył się wynikiem 27-23.

Po 5. kolejce „Konie” zajmują 9. miejsce w tabeli z bilansem jednej wygranej oraz trzech porażek. Sobotni rywale konecczan obecnie plasują się na 7. lokacie. Już za tydzień KSSPR w hali sportowej przy ulicy Stoińskiego w Końskich podejmie lidera grupy D – MKS Padwę Zamość.

Retransmisję meczu znajdziecie na fanpage’u KSSPR – TUTAJ.

MTS Chrzanów – KSSPR Końskie 27-23 (12-11)
KSSPR: Witkowski, Napierała, Woś, W. Sękowski, Ł. Sękowski, B. Sękowski, Jarosz, Maleszak, Wolski, Ciszek, Włodarski, Rurarz, Kubała, Matyjasik, Szot, Słonicki.
Bramki dla KSSPR: Napierała, Maleszak, Wolski (9), Włodarski (5), Rurarz (2), Kubała, Matyjasik (4).