REKLAMA

Przekroczył prędkość o 66 km/h. Teraz słono zapłaci

W sobotni wieczór 24-latek jadący przez miejscowość Brody w gminie Końskie przekroczył dozwoloną prędkość o 66 km/h. Kierowca słono zapłaci za to wykroczenie. Został zatrzymany przez nieoznakowany radiowóz.

REKLAMA

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Końskich

Kierowca audi jechał przez Brody w ostatnią sobotę. Na szczęście nie doprowadził do żadnego wypadku, ale tworzył duże zagrożenie zarówno dla ruchu drogowego jak i dla pieszych.

– „W sobotni wieczór na drodze wojewódzkiej nr  728 w miejscowości Brody policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Końskich pełnili służbę nieoznakowanym radiowozem wyposażonym w wideorejestrator. Ich uwagę zwrócił kierujący pojazdem marki Audi, który pędził z prędkością 116 km/h w obszarze zabudowanym, gdzie jak wiadomo, obowiązuje ograniczenie do 50 km/h. Mundurowi zatrzymali do kontroli niemieckie auto. Za kierownicą znajdował się 24-latek. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy oraz zgodnie z obowiązującym taryfikatorem ukarali go mandatem w wysokości 2000 złotych” – informuje st. sierż. Marta Przygodzka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Końskich.

REKLAMA

Do konta kierowcy dopisano też 10 punktów karnych. Przypominamy, że działa już nowy taryfikator mandatów za przewinienia drogowe. Zalecamy zdjęcie nogi z gazu.

REKLAMA

6 thoughts on “Przekroczył prędkość o 66 km/h. Teraz słono zapłaci

 1. United pisze:

  prawidłowo, takich jest więcej młodych gniewnych tylko trzeba ich wyłapać zwłaszcza wieczorem w sobotę w Stąpo, buczą po osiedlach jakimś czarnym diabłem

 2. konecczanin pisze:

  I bardzo dobrze , przez kieszeń do bezpiecznej jazdy….

 3. stachu stach pisze:

  Brawo! Łapać i karać gówniarzy!

 4. I bh7uj pisze:

  Pomiar wideorejestratorem nie jest pomiarem rzeczywistym, wiele sadow odrzuca taki dowod

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *