REKLAMA

Przydusili mężczyznę poduszką i zabrali mu z mieszkania 9 tysięcy złotych

Koneccy policjanci zatrzymali 54 -letniego mężczyznę, który wspólne z ze swoim kolegą dokonał rozboju na 56-letnim mieszkańcu Końskich. 

REKLAMA

Rozbójnicy zatrzymani

W czwartek około godziny 2 w nocy, dwóch mężczyzn wtargnęło do mieszkania na jednym z koneckich osiedli. Sprawcy przydusili poduszką śpiącego na łóżku 56- latka, następnie spenetrowali mu kieszenie spodni i zabrali pieniądze w kwocie 9 tysięcy złotych oraz telefon komórkowy.  Policjanci od razu złapali 54-latka, ale drugi uciekł z miejsca zdarzenia. Mimo to, mundurowym udało się ustalić, kto jest drugim sprawcą. Ten zaś nie próżnował, ponieważ tego samego dnia na jednej ze stacji paliw w powiecie opoczyńskim dokonał kradzieży paliwa na kwotę 700 złotych. Wieczorem mężczyzna po raz kolejny wszedł w konflikt z prawem. Ponownie w powiecie opoczyńskim usiłował dokonać kradzieży paliwa ze stacji paliw. 41- latek został zatrzymany przez policjantów z Opoczna. Mężczyzna również trafił do policyjnego aresztu.

REKLAMA

Wobec 41- latka Prokuratura Rejonowa w Końskich zastosowała środek zapobiegawczy w postaci dozoru. Natomiast 54- latek dostał areszt dwóch miesięcy.

Źródło: KPP Końskie

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *