REKLAMA

Przygotowania Domu Kultury w Końskich do Dnia Kobiet

Miejsko-Gminny Dom Kultury w Końskich przygotowuje się do Dnia Kobiet. W tym roku wydarzenia związane z tym dniem odbędą się online.

REKLAMA

Na zdjęciu: młodzież i studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku przygotowują pod opieką Anny Wiadernej program „Piękno kobiety”. Foto. MGDK Końskie

„W tym roku, niestety, nie zaprosimy publiczności do naszej sali „Egipcjanki”, lecz przed ekrany komputerów czy telefonów komórkowych, ale za to aż trzy razy – w piątek, niedzielę i poniedziałek” – informuje wicedyrektor Domu Kultury Marzena Kądziela.

W piątek 5 marca o godzinie 18.00 Dom Kultury zaprasza na Turystyczny Alfabet Marzeny Kądzieli: „Tym razem trochę zabałaganię alfabetycznie. Powinna być literka „I”, ale ze względu na Dzień Kobiet będzie „K” jak kobieta i „M” jak moda. Pokażę różne style ubierania się pań z dalekich zakątków świata” – opowiada autorka cyklu.

REKLAMA

W niedzielę 7 marca, także o godzinie 18.00 grupa młodzieży oraz studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku pod opieką artystyczną Anny Wiadernej zaprezentują program pod tytułem „Piękno kobiety”. Program przygotowany jest w formie groteski. Wystąpią: Teresa Dunajska, Barbara Zenka, Marian Paras, Henryk Kosierkiewicz, Julia Wąsik, Antonella Chianese, Ala Woldańska, Kamil Cholewa i Bartek Sota.

W poniedziałek 8 marca o godzinie 18.00 przed ekrany zapraszają Małgorzata Pasek i Urszula Nowicka na spotkanie pod tytułem „Kobieta PRL-u”. Instruktorki przygotują najbardziej popularną przekąskę z tamtego okresu.

Wszystkie wydarzenia będzie można oglądać na fanpage’u Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Końskich.

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *