REKLAMA

Przykłady dobrych praktyk w obszarze turystyki na terenie LGD 'U-Źródeł’ (I)

Szukasz miejsca, by móc w spokoju odetchnąć i odpocząć? A może szukasz miejsc ciekawych, w którym będziesz będziesz mógł się realizować swoje pasje i zainteresowania? – zachęcamy Cię do zapoznania się z przykładami dobrych praktyk w zakresie działalności w obszarze turystyki na terenie LGD „U-Źródeł”.

REKLAMA

Zobacz, że to czego szukasz jest naprawdę niedaleko!

REKLAMA

Ośrodek Rekreacyjny „Nad Zalewem”

Adres:
Henryków
26-120 Bliżyn

Kontakt:
+ 48 728 020 290
+ 48 883 270 815

Oferta:

Ośrodek dysponuje 4 domkami pięcio i sześcioosobowymi o oraz dwoma domkami holenderskimi. Każdy domek posiada łazienkę, aneks kuchenny, telewizor i bezpłatny parking. Teren ośrodka znajduje się przy samym zalewie w Bliżynie, obok plac zabaw, altana grillowa, boiska do gry w siatkówkę, plaża i zewnętrzna siłownia. Na terenie ośrodka znajduję się duża chata grillowa (pomieści około 100 osób) oraz miejsce na ognisko. Miejsce spokojne i urocze.

Po wcześniejszym ustaleniu możliwość zamówienia posiłków, jak również cateringu na imprezę.

***

Chata Pod Świnią Górą

Adres:
Jastrzębia 23B,
26-120 Jastrzębia

Kontakt:
+ 48 537 977 157
[email protected]
www.chatapodswiniagora.pl

Oferta:

Chata Pod Świnią Górą to miejsce, gdzie życie toczy się pozornie tak samo, jak wszędzie indziej. Ale pozory mylą, więc zapraszamy na kompletny wygwizdów i to do potęgi trzeciej. Może i nie ma tu wysokich gór, ze świecą szukać morza, ale za to po ogrodzie kica gang dzikich królików, częstotliwość ruchu drogowego mierzona jest na pół Passata na godzinę, a okolicę poznaje się konno, rowerowo, kajakowo lub pieszo. Dookoła są dosłownie kilometry lasów – są drzewa, skały, rezerwaty, skamieliny i tropy dinozaurów.

W chacie na Gości czekają 3 pokoje, których wygodny i stylowy wystrój zapewnią przyjemne i niezapomniane chwile. Każdy pokój i łazienki urządzone są z myślą o Państwa komforcie. Goście mają do wyboru dwa pokoje dwuosobowe ze wspólną łazienką oraz jeden pokój dwuosobowy z prywatną łazienką. Łazienki wyposażone są w przestronny prysznic z deszczownią oraz ogrzewaną podłogę. W każdym pokoju znajdą Państwo duże i wygodne łóżko, ubrane w najwyższej jakości pościel, by można było cieszyć się spokojnym snem. Ponadto zapewniamy szlafroki, kapcie jednorazowe, oraz ręczniki. Dla gości gotujemy śniadania, obiady i kolacje.


Artykuł sponsorowany

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *