REKLAMA

Przyłogi gościły czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości [zdjęcia]

W ramach kampanii „Polska jest jedna” rządząca w naszym kraju partia polityczna Prawo i Sprawiedliwość spotyka się z mieszkańcami wszystkich powiatów i niemal wszystkich gmin w naszym kraju. W sobotę politycy tego obozu na czele z wiceministrem MSWiA Pawłem Szefernakerem gościli w Przyłogach w gminie Smyków. 

REKLAMA

Spotkanie zorganizował lider powiatowych struktur PiS i bardzo prawdopodobny kandydat na wójta gminy Smyków Grzegorz Piec, a oprócz ministra Szefernakera w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej Przyłogi pojawili się też parlamentarzyści: senator Krzysztof Słoń, posłowie: Krzysztof Lipiec, Anna Krupka, Bogdan Latosiński oraz samorządowcy: wicewojewoda Andrzej Bętkowski i wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek. W sali znalazło się też miejsce dla lokalnych działaczy PiS – między innymi Jarosława Staciwy z Radoszyc.

REKLAMA

W Przyłogach pojawiły się liczne ekipy reporterskiej – między innymi Telewizji Polskiej i TVN24.

Spotkanie moderował szef koneckich struktur PiS Grzegorz Piec, a słowo wstępu wygłosił poseł Krzysztof Lipiec. Następnie głos zabrał już gość specjalny dnia – wiceminister Paweł Szefernaker. Najpierw opowiadał o planach partii rządzącej na najbliższe miesiące związanych między innymi z wprowadzeniem świadczenia na wyprawki szkolne, czy obniżeniem podatku CIT. Potem młody minister pochodzący z Pomorza odpowiadał na pytania mieszkańców.

Te zaś były różne. Jedni chwalili za to co PiS dokonał w kwestiach polityki socjalnej, inni ganili za ciągle słabo działającą służbę zdrowia. Wielu mieszkańców narzekało też na urzędującego w smykowskim urzędzie wójta Józefa Śliz – żalono się parlamentarzystom między innymi, że za czasów jego rządów zamknięto Ośrodek Zdrowia w Przyłogach. Dyskusja była bardzo merytoryczna.

Wkrótce zaprezentujemy Państwu obszerną relację wideo z tego spotkania. 

Zdjęcia:

REKLAMA

One thought on “Przyłogi gościły czołowych polityków Prawa i Sprawiedliwości [zdjęcia]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *