REKLAMA

PS TKN Michała Cichockiego kampanijny bój rozpoczęło w Dyszowie [zdjęcia]

Prawdziwie serdeczna atmosfera panowała na Konwencji Wyborczej Porozumienia Samorządowego TKN przed wyborami samorządowymi, które zaplanowano na 16 czerwca. Sympatycy, przyjaciele i kandydaci na radnych spotkali się w poniedziałek w Świetlicy Wiejskiej w Dyszowie.

REKLAMA

Miejsce konwencji nie zostało wybrane przypadkowo. Dyszów to miejscowość rodzinna lidera Porozumienia Michała Cichockiego, a piękny, funkcjonalny budynek oraz zagospodarowany teren Świetlicy, jest dobrym przykładem współpracy lokalnego samorządu ze wspólnotą mieszkańców. W swoim wystąpieniu Michał Cichocki zaznaczył, że podstawą skutecznego działania samorządowego jest umiejętność współpracy ze społecznością lokalną ponad podziałami politycznymi, dla dobra tej społeczności.

REKLAMA

Na listach Porozumienia Samorządowego TKN znalazły się osoby reprezentujące wszystkie środowiska , niemal z każdego zakątka powiatu koneckiego. Są to osoby sprawdzone w różnych dziedzinach życia społeczno –gospodarczego naszego powiatu, z poczuciem misji i właściwie przygotowane do pełnienia roli radnego. Prezentacji kandydatów z poszczególnych okręgów wyborczych dokonał Michał Cichocki , następnie wszyscy zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia.

Konwencję zakończyło wystąpienie Pełnomocnika Wyborczego Komitetu Mikołaja Pilarskiego, który zachęcał wszystkich do aktywnego prowadzenia kampanii wyborczej, z zachowaniem zasad etyki i kultury ,życząc startującym w wyborach sukcesu.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *