PSP Fałków i SP Niekłań w wojewódzkich finałach Kinder+Sport 2018 [zdjęcia]

Uczniowie z PSP Fałków i SP w Niekłaniu rywalizowali w finałach wojewódzkich ogólnopolskiego turnieju mini piłki siatkowej Kinder + Sport 2018.

W poniedziałek w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się finał wojewódzki dziewcząt w kategoriach: dwójek, trójek i czwórek. PSP Fałków reprezentowały dziewczęta w kat. dwójek oraz czwórek. Najlepiej spisały się dziewczęta w „czwórkach”, które zajęły 4 miejsce. W kategorii dwójek zespół Fałków I w składzie: Gabriela Sobczyk i Wiktoria Ścisłowicz zajęły 6 miejsce. Fałków II w składzie: Otylia Orman, Zuzanna Konieczna, Julia Karasińska, sklasyfikowany został na pozycjach 12-14. W turnieju udział wzięła też szkolna drużyna z Niekłania w gminie Stąporków.

8. Koprzywnica

Skład Fałkowa: Magdalena Jurek, Aleksandra Orzeł, Marta Ostrowska, Natalia Kacperska, Dominik Pluta, Kinga Karasińska.

Dzień później w finale wojewódzkim rywalizowali chłopcy. PSP Fałków reprezentowali chłopcy w kat. dwójek oraz trójek. Lepiej wypadli chłopcy w „dwójkach” w składzie: Marcel Bobras i Norbert Majchrzak, którzy zajęli 5 miejsce. W kategorii trójki chłopcy zajęli 7 miejsce.