REKLAMA

PTTK Końskie przyjmuje zgłoszenia do 'Koneckiej setki’

Do wtorku 9 sierpnia można jeszcze dokonywać zapisów na XXI Konecką Setkę, coroczny pieszy maraton organizowany przez PTTK Końskie. Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-28 sierpnia. Obowiązuje symboliczna opłata wpisowa, nie ma żadnych ograniczeń wiekowych. Zapraszamy do udziału!

REKLAMA

REKLAMA

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Końskie zaprasza tradycyjnie jak co roku w ostatni weekend sierpnia w dniach 26-28 (piątek, godz. 18:00 – niedziela godz. 10:00) wszystkich byłych uczestników i całkiem nowych amatorów turystyki pieszej, do wzięcia udziału Supermaratonie ,,Konecka setka”.

W tym roku podążając we własnym tempie niebieskim szlakiem, piesi pokonają dwukrotnie dystans  50 km z Sielpi przez Piekło, Końskie do Starej Kuźnicy i Piasku, a następnie lasami przez Kozią Wolę i Pomyków z powrotem do Sielpi. Bazą docelową wydarzenia będzie Ośrodek Wypoczynkowy Bartek w Sielpi.

Zapisów można dokonywać do wtorku 9 sierpnia włącznie. Ważne, by przy zgłoszeniu podać pokonywany dystans – 75 lub 100 km. Koszt udziału 95 zł, członkowie PTTK z opłaconą składką za 2022 r. – 90 zł. 

Po szczegółowe informacje odsyłamy do profilu na facebooku PTTK Końskie, PTTK o XXI Koneckiej Setce. Tam też znajduje się formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i wysłać drogą elektroniczną aby dokonać zapisu. Jak również zachęcamy do kontaktu telefonicznego czy osobiście w punkcie PTTK w Końskich.

Oddział PTTK w Końskich
26-200 Końskie, ul. Partyzantów 1
tel. kom. +48 514 030 401
e-mail: [email protected]

 

 

REKLAMA

One thought on “PTTK Końskie przyjmuje zgłoszenia do 'Koneckiej setki’

  1. jus pisze:

    Symboliczna opłata – 95-90 zł?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *