REKLAMA

PUP prezentował pracodawcom możliwe formy wsparcia [wideo, zdjęcia]

W miniony piątek w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Końskich o godzinie 12.00 rozpoczęła się konferencja dla pracodawców z terenu powiatu koneckiego.

REKLAMA

Na zaproszenie Powiatowego Urzędu Pracy w Końskich odpowiedziało około 30 pracodawców i przedstawicieli firm. Program konferencji zakładał przedstawienie usług i instrumentów rynku pracy kierowanych do pracodawców, przybliżenie możliwości uzyskania wsparcia w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego, jak również omówienie realizowanych przez PUP w Końskich projektów, w szczególności projektu konkursowego „Akcja Aktywizacja”.

W dalszej części konferencji Kierownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych Jerzy Jakubowski omówił temat dotyczący e-acta, a Naczelnik Urzędu Skarbowego w Końskich Wojciech Biskupski prezentował aktualne zmiany podatkowe. Następnie głos zabrał Przewodniczący Powiatowej Rady Rynku Pracy Wiesław Basiak podsumowując spotkanie.

REKLAMA


Celem konferencji było nawiązanie szeroko pojętej współpracy, która przyniesie wymierne rezultaty na rzecz wzrostu zatrudnienia w powiecie koneckim, a pracodawcom stworzy możliwość rozwoju firm. Warto dodać, że dla wszystkich uczestników konferencji przepyszny i pięknie wyglądający poczęstunek przygotowała młodzież ucząca się na kierunkach gastronomicznych w koneckim Zakładzie Doskonalenia Zawodowego.

Zdjęcia:

REKLAMA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *