Pytka i Kukulski najlepsi w kolejnym turnieju siatkówki plażowej

W trzecim, organizowanym przez Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY, turnieju siatkówki plażowej, zwyciężyła para Jarosław Pytka i Sylwester Kukulski. Duet ten w finale, po emocjonującym meczu, pokonał parę Kamil Świercz/Marek Sroka, czyli zwycięzców poprzedniego turnieju. Kolejne zmagania pod siatką 22 sierpnia. Zawody odbywają się na stadionie OSiR w Końskich.

Uczestnicy turnieju, od lewej: Jarosław Pytka, Sylwester Kukulski, Patryk Świercz, Kamil Świercz, Rafał Skowron, Marcin Leksycki, Agnieszka Kołba, Jakub Sobaś, Maja Kaźmierczak, Michał Kowalczyk

W meczu o trzecie miejsce doświadczeni, ale wciąż mający młodzieńczą fantazję i wigor – Rafał Skowron i Marcin Leksycki – zwyciężyli parę mieszaną, tworzoną przez świetnie grającą Agnieszkę Kołbę i  Jakuba Sobasia. Łącznie w zawodach wzięło udział 10 par. Wszyscy zawodnicy, jak również kibice, podkreślali fantastyczną atmosferę w trakcie zmagań. Duża w tym zasługa koordynatora – nieocenionego Waldemara Kani oraz sędziego zawodów , niezrównanego Jana Sroki.
Następny turniej, ostatni w te wakacje, odbędzie się 22 sierpnia.
Stowarzyszenie Sportowe FAIR PLAY dziękuje  ZOSiR Końskie, za udostępnienie obiektu.

Mecz o III miejsce
Marcin Leksycki /Rafał Skowron – Agnieszka Kołba/Jakub Sobaś 2 : 1 (18 – 20, 17 – 15, 15 – 10)
Finał
Marek Sroka/ Kamil Świercz – Jarosław Pytka/Sylwester Kukulski 1 : 2 (15 – 8, 14 – 16, 10 – 15)